Artikel
Blog

Vacature: Operationeel Manager

Competence Factory organiseert opleidingen en trainingen op het snijvlak van creatie, strategie en technologie. Hiermee bereiden we cursisten voor op hun future jobs. In het traditionele onderwijs blijft creativiteit onderbelicht, terwijl het World Economic Forum dit als één van de belangrijkste skills aanmerkt — voor nu en in de toekomst. Competence Factory legt juist op creativiteit de nadruk. We leren cursisten om met plezier te werken aan wat hen boeit en positief vooruit te kijken naar hun next step. We doen niet mee aan de sombere beschouwingen over technologie en banen die verdwijnen door robots. We laten een nieuw geluid horen: er ontstaan allerlei andere, nieuwe banen (denk aan data-scientist, AR/AI-designer, innovatiemanager of chief design officer). En daar moet en kan je je nu op voorbereiden in een creatieve setting.

 

Wat ga je precies doen als Operationeel Manager?

In de rol van Operationeel Manager ben je verantwoordelijk voor het coördineren en managen van veranderings- en verbeterinstrajecten. Je bent verantwoordelijk voor een effectief en efficiënt verloop van operaties binnen de organisatie. Daarbij manage je het team planning & organisatie en ben je betrokken bij functionerings- en voortgangsgesprekken.

Alle taken en verantwoordelijkheden op een rij:

 • Je draagt optimalisaties binnen verschillende werkprocessen aan en voert deze door;
 • Je inventariseert optimalisaties binnen het crm-systeem en bent het eerste aanspreekpunt voor onze externe programmeur;
 • Je begeleidt wekelijkse meetings;
 • Je beheert verschillende faciliteiten (mail, telefonie);
 • Je bent verantwoordelijk voor een juiste werkverdeling onder het personeel (bij groei en uitval/vakantie) en zorgt voor een personeelsplanning indien nodig;
 • Je bent het eerste aanspreekpunt voor knelpunten (binnen het team planning&organisatie);
 • Je draagt zorgt voor een juiste documentatie van gesprekken met medewerkers;
 • Je voert ontwikkelingsgesprekken met je team;
 • Je bent verantwoordelijk voor een juiste werving en selectie en voert sollicitatiegesprekken;
 • Je draagt zorgt voor een juiste on- en offboarding van personeel en zorgt daarbij voor de juiste apparatuur en inloggegevens.

 

Wie zijn wij?

Een van de creatiefste opleiders van Nederland. Dertig jaar innovatief, eigenwijs en vooral een warme club met aandacht voor onze cursisten en natuurlijk ook voor elkaar. Competence Factory biedt trainingen aan op het gebied van onder andere online marketing, UX design, communicatie en personal skills. Ons relatief kleine, dedicated team werkt vanuit ons clubhuis en de meest inspirerende en bereikbare plek in Nederland - Stationsplein 90, te Utrecht  - aan een aanbod van meer dan 160 trainingen. Dat doen we samen met 70 trainers die zich als succesvolle professionals hebben bewezen in hun vakgebied.

 

Wie ben jij?

Bij Competence Factory is iedereen welkom. Voldoe jij niet helemaal aan de functie-eisen, maar lijkt het jou wel geweldig om ons team te versterken? Solliciteer dan ook! We vinden het vooral belangrijk dat:

 • Je minimaal een HBO-studie hebt afgerond;
 • Je minstens 5 jaar relevante werkervaring hebt;
 • Je van dynamiek houdt: je hebt veel verschillende taken waartussen je snel moet kunnen schakelen;
 • Je structuur kan aanbrengen in een bedrijf waar de ontwikkelingen nooit stil staan;
 • Je een analytische en growth mindset hebt;
 • Je ondernemend bent en initiatief neemt;
 • Je communicatief vaardig bent en je mannetje weet te staan.

 

What’s in it for me?

 • Een zelfstandige en afwisselende baan met veel mogelijkheden in één van de leukste en snelst groeiende trainingsinstituten van Nederland;
 • Veel ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid;
 • Een inspirerende werkomgeving in hartje Utrecht;
 • De mogelijkheid om gratis deel te nemen aan onze trainingen;
 • Een ondernemende werkplek en de mogelijkheid om deels thuis en een week per jaar in Valencia te werken na 8 maanden;
 • Een fulltime dienstverband met de mogelijkheid om naar een 36-urige werkweek te gaan;
 • Een bruto maandsalaris tussen de €3.000 en de €4.000 afhankelijk van opleiding, ervaring en motivatie;
 • Een aantrekkelijke winst uitkeringsregeling;
 • Een informele werksfeer, waarbij er veel ruimte is voor ontspanning en borrels.

 

Enthousiast?

Stuur je CV en motivatiebrief (een video mag ook) naar Jaap van Wijk, [email protected] o.v.v. Vacature Assistent Operationeel Manager.

Bel voor meer informatie met Jaap van Wijk: 030 207 8200.


Op de hoogte blijven van de laatste trends?

Abonneer je op onze content en ontvang als eerste bericht over CF events, webinars en vakartikelen.

Naam is verplicht

E-mailadres is verplicht
CF

Nienke Rothuis

You Got This!
Cursisten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2. Cursisten belonen onze opleidingen gemiddeld met een 9,2.
Lees de reviews

Bedankt!

Je bent nu ingeschreven op onze nieuwsbrief.