Bezig met ophalen...
Training on the job
- Computerverkopers bij grote elektronicaketens beschikken niet altijd over up to date informatie
- Snelle trainingen in opdracht van een grote Amerikaanse computerfabrikant op de werkplek door een van onze docenten
‘Inmiddels heb ik ruim vijftig computerverkopers een training on the job gegeven op hun werkplek, vooral jonge mensen tussen de 16 en 26 jaar, die heel gemotiveerd, gedreven en nieuwsgierig zijn. Het is absoluut géén harde verkooptraining. Het doel is juist om te laten zien wat de computer allemaal kan, waarin hij verschilt van concurrerende merken. Hoe onderscheidend het design is en wat er allemaal mogelijk is dankzij de integratie van software.’
‘De cursus gaat dus niet over omzet en marge. Het effect is heel positief. De verkopers vinden het leuker om deze computers te demonstreren. Ze kunnen de consument er veel over vertellen, kunnen een gesprek aangaan én dat geeft hen zelfvertrouwen. Dat stralen ze ook uit op de werkvloer. De training on the job biedt iedereen voordeel. Het merk, de verkoper en de consument. En natuurlijk niet te vergeten: de retailer.’
Gerelateerde content
Lokaalhuur
Zoekt u voor een interne bedrijfstraining een geschikt lokaal? Of wilt u met een aantal medewerkers brainstormen op een andere en rustige locatie?
Lokaalhuur
lees verder >>
Maatwerk bij Competence Factory
Naast onze opleidingen en trainingen op basis van open inschrijving biedt Competence Factory maatwerktrainingen afgestemd op de specifieke opleidingsbehoefte van een organisatie. Bij Competence Factory of op elke andere gewenste locatie.
Maatwerk bij Competence Factory
lees verder >>
VU kiest voor maatwerk training Adobe CS4
Heleen ten Voorde, art director vormgeving en fotografie volgde met haar collega's de update training Adobe CS4. Ten Voorde is enthousiast over de training en de locatie aan het Amsterdamse IJ
VU kiest voor maatwerk training Adobe CS4
lees verder >>
Meer gerelateerde artikelen:
Belasting voordeel voor werkgevers!
Werkgevers en ondernemers kunnen scholingskosten als bedrijfskosten in mindering brengen op de winst. Voor bedrijven geldt er geen drempelbedrag.
Belasting voordeel voor particulieren!
Volgt u in 2008 een opleiding voor uw beroep of toekomstig beroep? Dan kunt u als particulier maximaal een belasting voordeel van € 7.800,- behalen!
Case: Ilse media
Ilse media wil de gebruiksvriendelijkheid van zijn websites vergroten. Met behulp van een cursus Interaction Design kon deze uitdaging gerealiseerd worden.
Case: Provincie Utrecht
‘Een echte cursus Illustrator hadden we niet nodig. Maar we wilden wel de verschillen tussen Freehand en Illustrator eens goed uitgelegd krijgen. In één dag waren al onze cartografisch vormgevers op de hoogte. Precies wat we nodig hadden.’





