We zijn verhuisd!
Gepubliceerd op: 18 mei 2020 | Geschreven door: Noortje Noy
Samen met ons zusterbedrijf: Space to Create, zijn we van locatie verhuisd naar een prachtplek in Utrecht. We zijn nu nóg beter bereikbaar met het OV dan eerst.
De locatie
Je kunt ons vinden aan het Stationsplein, nummer 89/90. Kom je met het OV? Dan hoef je nu alleen nog maar station Utrecht Centraal uit te wandelen en vind je ons schuin aan de overkant van het plein. Kom je met de auto? Dan kun je het beste parkeren bij parkeergarage P1 Hoog Catharijne. Vanaf hier kun je binnen Hoog Catharijne door naar ons toelopen. Kijk hier voor de routebeschrijving en meer informatie over het parkeren.
We zijn gevestigd op de eerste verdieping in een groot pand met een A en B kant. De A kant is zojuist geopend met 811m2 en kant B is nog onder constructie (529m2). Genoeg ruimte dus voor afstand als we straks in juni weer open mogen voor fysieke trainingen.
Creatieve en inspirerende ruimtes
Tijdens de corona lockdown hebben we niet stil gezeten en heeft de nieuwe locatie van onze collega’s veel aandacht en liefde gekregen. De ruimtes zijn de afgelopen weken met veel enthousiasme ingericht en zullen de komende tijd nog meer aandacht krijgen om jouw leerervaring zo goed mogelijk te maken. Met als uitgangspunt creativiteit, inspiratie en whole brain learning.
Hier alvast de eerste plaatjes…
Zelf op zoek naar een inspirerende ruimte? Check dan de website van Space to Create.