Competence Factory organiseert opleidingen en trainingen op het snijvlak van creatie, strategie en technologie. Hiermee bereiden we cursisten voor op hun future jobs. In het traditionele onderwijs blijft creativiteit onderbelicht, terwijl het World Economic Forum dit als één van de belangrijkste skills aanmerkt — voor nu en in de toekomst. Competence Factory legt juist op creativiteit de nadruk. We leren cursisten om met plezier te werken aan wat hen boeit en positief vooruit te kijken naar hun next step. We doen niet mee aan de sombere beschouwingen over technologie en banen die verdwijnen door robots. We laten een nieuw geluid horen: er ontstaan allerlei andere, nieuwe banen (denk aan data-scientist, AR/AI-designer, innovatiemanager of chief design officer). En daar moet en kan je je nu op voorbereiden in een creatieve setting.

 

Wat ga je precies doen als Product Developer?

In de rol van Product Developer ben je verantwoordelijk voor het coördineren en aansturen van (associate developer) trainers. Daarbij houd je je bezig met markt- en trendonderzoeken om de nieuwste ontwikkelingen te monitoren en de kwaliteit van de trainingen te waarborgen. Binnen het curriculum zorg je voor minimale overlap en je ontwikkelt nieuwe trainingen en opleidingen.

Alle taken en verantwoordelijkheden op een rij: 

 • Markt- en trendonderzoeken;
 • Implementeren van nieuwe trainingen;
 • Updaten (kwaliteit) van bestaande trainingen;
 • Samenhang van de modules binnen de opleidingen analyseren om overlap te voorkomen;
 • Aansturen van de (associate developer) trainers;
 • Actieplannen en uitvoeringsproces coördineren;
 • Feedback ophalen - in kaart brengen wat de trainers waarderen en wat beter kan;
 • In samenwerking met Head Strategy & Business Development werken aan overige CPION erkende opleidingen per cluster.

 

Wie zijn wij?

Een van de creatiefste opleiders van Nederland. Dertig jaar innovatief, eigenwijs en vooral een warme club met aandacht voor onze cursisten en natuurlijk ook voor elkaar. Competence Factory biedt trainingen aan op het gebied van onder andere online marketing, UX design, communicatie en personal skills. Ons relatief kleine, dedicated team werkt vanuit ons clubhuis en de meest inspirerende en bereikbare plek in Nederland - Stationsplein 90, te Utrecht  - aan een aanbod van meer dan 160 trainingen. Dat doen we samen met 70 trainers die zich als succesvolle professionals hebben bewezen in hun vakgebied.

 

Wie ben jij?

Bij Competence Factory is iedereen welkom. Voldoe jij niet helemaal aan de functie-eisen, maar lijkt het jou wel geweldig om ons team te versterken? Solliciteer dan ook! We vinden het vooral belangrijk dat:

  • Je minimaal een HBO-studie hebt afgerond;
  • Je minstens 5 jaar relevante werkervaring hebt;
  • Je een commerciële achtergrond hebt;
  • Je van dynamiek houdt; je hebt veel verschillende taken waartussen je snel moet kunnen schakelen;
  • Een analytische en growth mindset hebt; 
  • Je ondernemend bent en initiatief neemt;
  • Je communicatief vaardig bent en je mannetje weet te staan

 

What's in it for me?

 • Een zelfstandige en afwisselende baan met veel mogelijkheden in één van de leukste en snelst groeiende trainingsinstituten van Nederland;
 • Veel ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid;
 • Een inspirerende werkomgeving in hartje Utrecht;
 • De mogelijkheid om gratis deel te nemen aan onze trainingen;
 • Een ondernemende werkplek en de mogelijkheid om deels thuis en een week per jaar in Valencia te werken na 8 maanden;
 • Een fulltime dienstverband met de mogelijkheid om naar een 36-urige werkweek te gaan;
 • Een bruto maandsalaris tussen de €3.300 en de €4.300 afhankelijk van opleiding, ervaring en motivatie;
 • Een informele werksfeer, waarbij er veel ruimte is voor ontspanning en borrels.

 

Enthousiast?

Stuur je CV en motivatiebrief (een video mag ook) naar Eline Bardoel, [email protected] o.v.v. Vacature Product Developer.

Bel voor meer informatie met Eline Bardoel: 030 207 8200.


Op de hoogte blijven van nieuwe trainingen en events?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Bedankt!

Je bent nu ingeschreven op onze nieuwsbrief.

Daarom kies je Competence Factory

What you see is what you pay

What you see is
what you pay

Je betaalt gewoon de prijs die je op de website ziet. Nooit bijkomende kosten.

Transparant over locatie

Transparant over locatie

Trainingen zijn altijd in Utrecht, pal naast het Centraal Station.

Les in creatieve spaces

Les in creatieve spaces

Voel je thuis en leef je uit. Teken je ideeën gerust uit op de white walls.

Top 10-trainingen gaan altijd door

Top 10-trainingen gaan altijd door

Lekker snel starten, en je wordt nooit omgeboekt naar een andere dag.Bedankt!

Je bent nu ingeschreven op onze nieuwsbrief.