Artikel
Vacatures

Vacature: Junior Social Media Marketeer

Wat ga je doen als Junior Social Media Marketeer

Toffe content maken én op de juiste manier verspreiden, daar hou jij je dagelijks mee bezig. Natuurlijk doe je dat niet alleen. Samen met de Marketing Manager en de Content Marketeer voer je de hele marketingstrategie van Competence Factory uit. En daar krijg jij energie van!

 

Hoe ziet jouw dag eruit?

Je start je dag met een goede kop koffie. Je krijgt een warm welkom van je collega’s en na een korte team update ga je lekker aan de slag. In de ochtend  begin je met het inplannen en het analyseren van de Social Media content. Vervolgens staat er een creatieve brainstorm op de planning. Samen met het marketing team bedenk je leuke nieuwe on- en offline acties. Na een waterval aan post-its en krabbels is het alweer tijd voor lunch. Dat betekent, samen met je  collega’s een broodje halen bij één van de lekkere eettentjes op Utrecht Centraal.  In de middag werk je verder met het visualiseren van sprankelende advertenties in Canva. Op basis van data uit het CRM systeem bedenk je ook meteen  een strategisch plannetje om deze beter onder de aandacht te brengen. Dit deel en bespreek je daarna met onze Online Marketing partner Fosby. Voordat je het weet is het alweer tijd voor koffie! Tijdens je wandelingetje naar het koffiezetapparaat, kom je een enthousiaste cursist tegen. Je vraagt direct of je aan het einde van de training een testimonial video mag opnemen en je sluit de dag verder af met het afronden en inplannen van de maandelijkse nieuwsbrief.

 

Wat ga je precies doen als Junior Social Media Marketeer?

Zoals je hierboven leest is het een diverse functie waarin je veel moet kunnen schakelen. Er is daarnaast veel ruimte voor eigen initiatief. We werken bij Competence Factory op een ondernemende manier. Dat betekent dat je je eigen projecten hebt en initieert. Je kunt dus absoluut je creatieve uitspattingen kwijt. Het is belangrijk dat je het leuk vindt om veel vrijheid te hebben en dat je vanuit eigen initiatief kunt werken. Jouw vaste taken en projecten bestaan uit: 

 • Social Media strategie bedenken en uitvoeren;
 • Strategie en vormgeving van Social Media advertenties; 
 • Online community management; 
 • Het maken van on en offline uitingen zoals brochures;
 • E-mailmarketing en marketing automation: helpen opzetten van e-mailmarketing-cycles, actie e-mails en e-mailcampagnes;
 • Content creatie: het schrijven van blogs, maken van video’s, etc.

 

Wie zijn wij?

Een van de creatiefste opleiders van Nederland. Dertig jaar innovatief, eigenwijs en vooral een warme club met aandacht voor onze cursisten en natuurlijk ook voor elkaar. Competence Factory biedt trainingen aan op het gebied van online marketing, UX design, communicatie en personal skills. Ons relatief kleine, dedicated team werkt vanuit ons clubhuis en de meest inspirerende en bereikbare plek in Nederland - Stationsplein 90, te Utrecht  - aan een aanbod van meer dan 160 trainingen. Dat doen we samen met 70 trainers die zich als succesvolle professionals hebben bewezen in hun vakgebied. 

 

Wie ben jij?

Bij Competence Factory is iedereen welkom. Voldoe jij niet helemaal aan de functie-eisen, maar lijkt het jou wel geweldig om ons team te versterken? Solliciteer dan ook! Ervaring in de Online Marketing is een pré, enthousiasme en motivatie een must! Verder vinden wij het vooral belangrijk dat:

 • Je een HBO of MBO niveau 4 studie hebt afgerond op het gebied van communicatie, marketing of multimedia;
 • Je affiniteit hebt met de onderwerpen van onze trainingen; online marketing, (web)design en content;
 • Je een goed gevoel voor taal hebt; 
 • Je niet alleen in tekst denkt, maar content-ideeën ook kan vertalen naar beeld, video, of audio;
 • Je van dynamiek houdt; je hebt veel verschillende taken waartussen je snel moet kunnen schakelen;
 • Een creatieve geest hebt, maar ook analytisch kan denken;
 • Je ondernemend bent en initiatief neemt;
 • Je een sociaal dier bent die niet bang is om mensen aan te spreken en te interviewen. 

NB: ervaring met het werken in een CMS (we werken met WordPress), CRM systeem, beeldbewerking, Google Analytics, Social Media en HTML is een pré.

 

What’s in it for me?

 • Super toffe collega’s en een informele, autonome werkcultuur;
 • Een bruto maandsalaris tussen de €1800 en €2400 op basis van opleiding, ervaring en motivatie;
 • Contract voor bepaalde tijd (incl. pensioenregeling) met uitzicht op vast;
 • Een inspirerende werkomgeving in hartje Utrecht;
 • Professionele organisatie met hart voor de klant;
 • De mogelijkheid om gratis deel te nemen aan onze trainingen;
 • Veel ruimte voor vrijheid en eigen initiatief: we vinden het leuk wanneer je zelf projecten initieert en managet;
 • Een fulltime dienstverband met de mogelijkheid om na een succesvolle start naar een 4-daagse werkweek te gaan.

 

Enthousiast?

Stuur je CV en motivatiebrief (een video mag ook) naar Eline Bardoel, [email protected] o.v.v. Vacature Junior Social Media marketeer.

Bel voor meer informatie met Eline Bardoel: 030 207 8200.


Op de hoogte blijven van de laatste trends?

Abonneer je op onze content en ontvang als eerste bericht over CF events, webinars en vakartikelen.

Naam is verplicht

E-mailadres is verplicht
CF

Nienke Rothuis

You Got This!
Cursisten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2. Cursisten belonen onze opleidingen gemiddeld met een 9,2.
Lees de reviews

Bedankt!

Je bent nu ingeschreven op onze nieuwsbrief.