Bezig met ophalen...
Cursus Adobe CS4 update voor DTP-toepassingen
introductie
In 1 dag een vlot overzicht van de belangrijkste vernieuwingen in alle programma’s uit Adobe CS4 Design Standard (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat en Bridge).
>> Lees de ervaringen over Competence Factory bij Eduhub
inhoud

Adobe CS4 biedt professionals een enorme stap vooruit in efficiency en creativiteit. Een update-training leert je de nieuwe mogelijkheden van je software direct te benutten. De training vergroot je creatieve mogelijkheden en geeft diverse tips ter verbetering van de workflow. Een onmisbare dag om tijdwinst in het creatieve en publishing-proces te bereiken.
In vlot tempo worden de belangrijkste vernieuwingen in Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat en Bridge behandeld. Zo kan je goed overwegen wat je wel en niet in je eigen werkwijze gaat gebruiken.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
• verbeterde onderlinge integratie en interface;
• een eerste blik op de belangrijkste nieuwe mogelijkheden per
• programma: Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat en Bridge;
• een doorlopende oefening in de belangrijkste vernieuwingen.
Let op:
Aanbevolen wordt om na deze Quick Update één of meer CS4 Update Vervolgtrainingen voor de door jou meest gebruikte programma’s uit de CS4 suite te volgen. Daarin worden nieuwe èn bestaande functies uitgediept en geoefend. Deze vervolgtraining is namelijk gericht op het bijspijkeren van je kennis van nieuwe functies naar het niveau van CS4.
Uit ervaring weten we dat veel gebruikers van Adobe CS-software behoefte hebben aan training die méér behandelt dan uitsluitend de verschillen tussen versie CS3 en CS4. Daarom dat de training ook vernieuwingen uit eerdere CS-versies telkens erbij betrekt. Zo raak je nog meer geïnspireerd om je kennis van de programma's zowel creatief als productief in te zetten.
De vervolgtrainingen:
• 1 dag CS4 Update InDesign
• 1 dag CS4 Update Illustrator
• 1 dag CS4 Update Photoshop
Voorkennis
Bekend zijn met Adobe Creative Suite.
Interesse in de Cursus Adobe CS4 update voor DTP-toepassingen?
Inschrijven
ma 6 september 2010
Utrecht
€ 295,--
wo 10 november 2010
Amsterdam
€ 295,--
>> Meer informatie aanvragen
>> Andere data of locatie aanvragen
>> In-Company of Maatwerk aanvragen
>> Vrijblijvend een optie nemen
Voorkennis
Bekend zijn met Adobe Creative Suite.
Duur
1
dag
van 10:00 tot 16:45
Platform
Mac OS X / Windows
Waarom Competence Factory
- Vanaf 1986 ervaring in office, communicatie, internet- en multimediale programma's
- Eigen test- en competentiemanagement tools in huis
- Competentiegerichte aanpak geeft beter rendement van trainingen
- Kleine groepen, dus veel persoonlijke aandacht
- Alle docenten komen uit de praktijk en zijn in bezit van didactische vaardigheden
- Praktische leerdoelen en resultaten en kennis van de arbeidsmarkt
- Alle trainingsvormen en een breed aanbod (120) van trainingen
- 70 Hybride computers (Mac/PC)Met groot scherm en alle software voor geïnstalleerd
- Slimme kortingsregelingen
- Geen boekingsrisico's: Lid van VOI en deelnemer aan garantiefonds VOI
- Drie goed bereikbare en prettige trainingslocaties
- Last but not least:
Leuk en goed voor het milieu! Trainen bij CF is minder reizen. CF boekt voor u een Hotelovernachting in Amsterdam, Utrecht of Rotterdam tegen prijzen lager dan de vervoerskosten!
Telefoon: 020 851 5840
Email: info@competencefactory.nl
Meld je aan voor Kies je nieuws







Peter Villevoye





