Bezig met ophalen...
Cursus Internet Projectmanagement voor Sitebouwers
introductie
Na de training kunt u zelfstandig een Internetproject opstarten /(mede) begeleiden. Er wordt ingegaan op interne communicatie en het aansturen van het projectteam.
inhoud

De ontwikkelingen in de Internetbranche gaan razendsnel. Zowel op technisch als op organisatorisch gebied. Internetbedrijven moeten zich steeds weer aanpassen op de nieuwe situatie. Voor u als sitebouwer, designer of editor geldt dat u meerdere taken moeten uitvoeren. Steeds vaker worden uw verantwoordelijkheden uitgebreid. U krijgt te maken met klantcontacten en interne aansturing van een team tot en met het managen van het hele Internetproject. Om deze nieuwe taken goed te kunnen uitvoeren zijn veel verschillende vaardigheden nodig. Speciaal voor de sitebouwer heeft Competence Factory een 3-daagse training ontwikkeld. Na de training kunt u zelfstandig een Internetproject opstarten /(mede) begeleiden.
Gedurende de training leert u een projectplanning op te zetten. Wat gebeurt er in welke fase? Waar moet u op letten bij het opstellen van een contract? Wie worden bij het project betrokken en hoe stelt u een effectief team samen? Er wordt ingegaan op interne communicatie en het aansturen van het projectteam. Ook worden verschillende klantgerichte adviesvaardigheden behandeld. U leert van ervaren projectmanagers om te gaan met de dilemma’s tussen verwachtingen van de klant en de technische mogelijkheden.
Tijdens deze training wordt een aantal handvatten geboden aan de hand van de drie cruciale factoren van het Internetproject: optimale communicatie, adviesvaardigheden en een gestructureerde projectaanpak. Daarbij wordt ingegaan op verschillende elementen van projectmanagement zoals het projectteam, de verschillende fasen van het project en de beheersaspecten. Tevens komen de specifieke do's and don'ts van het internetproject aan bod.
Inhoud van de training:
- Internet projectmanagement: definitie en begrippen
- Fasering van het Internetproject
- De beheersaspecten tijd, geld, informatie, organisatie en kwaliteit
- Projectcommunicatie; hoe worden de verschillende partijen op de hoogte welke partijen zijn betrokken bij de opzet en het beheer van een Internetsite?
- Beheersing van de informatiestromen; wie doet wat
- Het Project-team: De verschillende functies met specifieke taken
- Ieder individu vervult een specifieke rol binnen het projectteam. Een goede balans tussen deze rollen bevordert de effectiviteit van het projectteam
- Omgaan met klanten; wat zijn de kenmerken van een adviesrelatie?
- Hoe managed u de verwachtingen van de klant?
- Wat zijn de benodigde adviesvaardigheden?
- Omgaan met leveranciers, technici & designers
- Specifieke wensen van de cursist
Deze training is bedoeld voor iedereen die vanuit een designer- of editingfunctie (mede)verantwoordelijk is voor het opzetten, coördineren en onderhouden van Internetprojecten en websites.
Voorkennis
Een goede voorkennis over Internet en een gezonde interesse in IT-techniek zijn een vereiste.
Interesse in de Cursus Internet Projectmanagement voor Sitebouwers?
Waiting List
Deze training maakt deel uit van de Waiting List. De training vindt plaats op de geadverteerde datum indien er 6 of meer cursisten zich aangemeld hebben.
Lees hier meer over de Waiting ListInschrijven
ma 12, di 13 en ma 19 april 2010
Utrecht
€ 1.749,--
di 6, wo 7 en di 13 juli 2010
Amsterdam
€ 1.749,--
do 7, vr 8 en vr 15 oktober 2010
Utrecht
€ 1.749,--
ma 10, di 11 en ma 17 januari 2011
Utrecht
€ 1.749,--
Training volgen in 2010?
Vraag de trainingsdata aan


Voorkennis
Een goede voorkennis over Internet en een gezonde interesse in IT-techniek zijn een vereiste.
Gratis lesmateriaal
The Art of Project Management (Trainingsboek)

Duur
3
dagen
Dag 1 10:00 - 16:45
Dag 2 10:00 - 16:45
Dag 3 10:00 - 16:45
Platform
Mac OS X / Windows
Gerelateerde trainingen
- Internet Projectmanagement voor Opdrachtgevers
- Koppeling Marketingstrategie aan Internetstrategie
- Webdesign en Concept
Waarom Competence Factory
- Vanaf 1986 ervaring in office, communicatie, internet- en multimediale programma's
- Eigen test- en competentiemanagement tools in huis
- Competentiegerichte aanpak geeft beter rendement van trainingen
- Kleine groepen, dus veel persoonlijke aandacht
- Alle docenten komen uit de praktijk en zijn in bezit van didactische vaardigheden
- Praktische leerdoelen en resultaten en kennis van de arbeidsmarkt
- Alle trainingsvormen en een breed aanbod (120) van trainingen
- 70 Hybride computers (Mac/PC)Met groot scherm en alle software voor geïnstalleerd
- Slimme kortingsregelingen
- Geen boekingsrisico's: Lid van VOI en deelnemer aan garantiefonds VOI
- Drie goed bereikbare en prettige trainingslocaties
- Last but not least:
Leuk en goed voor het milieu! Trainen bij CF is minder reizen. CF boekt voor u een Hotelovernachting in Amsterdam, Utrecht of Rotterdam tegen prijzen lager dan de vervoerskosten!
Telefoon: 020 851 5840
Email: info@competencefactory.nl
Meld je aan voor Kies je nieuws




Rob van der Galiën

