Loading  Bezig met gezochte trainingen ophalen...
Competence Factory Home

Cursus Internet Projectmanagement voor Sitebouwers

introductie

Na de training kunt u zelfstandig een Internetproject opstarten /(mede) begeleiden. Er wordt ingegaan op interne communicatie en het aansturen van het projectteam.

inhoud

/images/trainingen/05MC/projectsitebouwers1.jpeg

De ontwikkelingen in de Internetbranche gaan razendsnel. Zowel op technisch als op organisatorisch gebied. Internetbedrijven moeten zich steeds weer aanpassen op de nieuwe situatie. Voor u als sitebouwer, designer of editor geldt dat u meerdere taken moeten uitvoeren. Steeds vaker worden uw verantwoordelijkheden uitgebreid. U krijgt te maken met klantcontacten en interne aansturing van een team tot en met het managen van het hele Internetproject. Om deze nieuwe taken goed te kunnen uitvoeren zijn veel verschillende vaardigheden nodig. Speciaal voor de sitebouwer heeft Competence Factory een 3-daagse training ontwikkeld. Na de training kunt u zelfstandig een Internetproject opstarten /(mede) begeleiden.

Gedurende de training leert u een projectplanning op te zetten. Wat gebeurt er in welke fase? Waar moet u op letten bij het opstellen van een contract? Wie worden bij het project betrokken en hoe stelt u een effectief team samen? Er wordt ingegaan op interne communicatie en het aansturen van het projectteam. Ook worden verschillende klantgerichte adviesvaardigheden behandeld. U leert van ervaren projectmanagers om te gaan met de dilemma’s tussen verwachtingen van de klant en de technische mogelijkheden.

Tijdens deze training wordt een aantal handvatten geboden aan de hand van de drie cruciale factoren van het Internetproject: optimale communicatie, adviesvaardigheden en een gestructureerde projectaanpak. Daarbij wordt ingegaan op verschillende elementen van projectmanagement zoals het projectteam, de verschillende fasen van het project en de beheersaspecten. Tevens komen de specifieke do's and don'ts van het internetproject aan bod.

Inhoud van de training:

  • Internet projectmanagement: definitie en begrippen
  • Fasering van het Internetproject
  • De beheersaspecten tijd, geld, informatie, organisatie en kwaliteit
  • Projectcommunicatie; hoe worden de verschillende partijen op de hoogte welke partijen zijn betrokken bij de opzet en het beheer van een Internetsite?
  • Beheersing van de informatiestromen; wie doet wat
  • Het Project-team: De verschillende functies met specifieke taken
  • Ieder individu vervult een specifieke rol binnen het projectteam. Een goede balans tussen deze rollen bevordert de effectiviteit van het projectteam
  • Omgaan met klanten; wat zijn de kenmerken van een adviesrelatie?
  • Hoe managed u de verwachtingen van de klant?
  • Wat zijn de benodigde adviesvaardigheden?
  • Omgaan met leveranciers, technici & designers
  • Specifieke wensen van de cursist

Deze training is bedoeld voor iedereen die vanuit een designer- of editingfunctie (mede)verantwoordelijk is voor het opzetten, coördineren en onderhouden van Internetprojecten en websites.

Interesse in de Cursus Internet Projectmanagement voor Sitebouwers?

direct inschrijvenstel een vraagneem optiePrint de tainingPDF van de taining

/images/trainingen/05MC/projectsitebouwers2.gif 

Algemene Info Opleiding Project (Training / Cursus)

Hoe werkt Competence Factory?

Bij Competence Factory volg je de training / cursus Project in een groep van maximaal 8 cursisten. Dat betekent dat je op veel persoonlijke aandacht kunt rekenen. We werken aan praktische opdrachten, waar vaak ook een praktisch resultaat uit voort komt.

Voor een succesvolle training zijn een uitgebalanceerd lesprogramma, goede docenten en up-to-date trainingsmateriaal essentieel. Veel trainingsmateriaal wordt door Competence Factory zelf ontwikkeld. Hierdoor sluit het praktisch en didactisch optimaal aan op de trainingen. We passen onze handboeken doorlopend aan, zodat ook de laatste ontwikkelingen van computerprogramma's zijn opgenomen.

Faciliteiten training / cursus Project

De trainingcomputers: Apple iMac dualboot: Windows / Mac OS X In onze zeven leslokalen staan maar liefst 70 splinternieuwe Apple iMacs met een beeldscherm van 20 inch op je te wachten. Op deze iMacs zijn van alle programma's waarin we trainen zowel de Windows versie als de Mac versie geïnstalleerd.

Wat is hiervan het grote voordeel? Sneller mooie resultaten omdat de integratie van de verschillende media op het gecombineerde Apple / Windows platform veel leuker en efficiënter verloopt. Je kunt zelf kiezen of je in Windows of Mac OS X wilt werken. En je kunt stiekem ook zien hoe jouw buurman onder het andere besturingssysteem met het programma werkt. Wil je switchen van Windows naar Mac of andersom? Ook dat kan in een handomdraai. Op de grote 20-inch schermen kunnen veel vensters tegelijk open staan.

Certificering training / cursus Project

Alle deelnemers aan de trainingen / cursussen Project krijgen een certificaat als bewijs van deelname mee naar huis.

Er zijn meerdere certificaten te behalen:



Examen training / cursus Project

Wil je de kennis die je hebt opgedaan verzilveren voor een stevig plekje op je CV? Dan is een examen zeker aan te raden!

Een examen kan één keer per 3 maanden worden afgenomen en kost je naast een halve dag tijd, een investering van € 250,-. Het is belangrijk dat je goed bent voorbereid, want er dient een minimale score te worden behaald om jezelf "Professional" te noemen. Tijdens het examen wordt er zowel op kennis van de instrumenten van Project getest, als op snelheid bij de inzet van deze instrumenten.

Onze examens

Er kan worden deelgenomen aan een examen nadat je hebt deelgenomen aan één van de onderstaande trainingen en / of leergang(en):



Trainingsadvies Project

Competence Factory biedt meer dan 200 trainingen aan. Uiteraard willen we je graag helpen een juiste keuze te maken. Wil je meer weten over de inhoud van een training? Of advies over welke training het beste bij jouw vaardigheden aansluit? Neem dan contact op met onze studieconsultants via: 020 8515840 of info@competencefactory.nl.

Alles weten over Project?

Neem een gratis abonnement met maandelijks alle powertips en trics op MyCF - Kies je niews

Waarom Project volgen bij Competence Factory?

  • De beschikking over jarenlange ervaring in office, communicatie, internet- en multimediale programma's en trainingen;
  • Eigen analyse-instrumenten en competentiemanagement tools in huis;
  • Competentiegerichte aanpak bij trainingen, wat leidt tot een beter rendement;
  • Kleine groepen, dus veel persoonlijke aandacht;
  • Inzet van docenten met goede praktijkervaringen, die tevens in het bezit zijn van goede didactische vaardigheden;
  • Praktische leerdoelen worden meegegeven tijdens de trainingen;
  • Een breed aanbod van maar liefst 120 trainingen, met verschillende trainingsvormen;
  • De inzet van 70 Hybride computers (Mac/PC) met een 20-inch scherm en goede geïnstalleerde software;
  • Slimme kortingsregelingen voor cursisten;
  • Geen boekingsrisico's: Competence Factory is lid van VOI en deelnemer aan het garantiefonds van VOI;
  • De beschikking over drie goed bereikbare en moderne trainingslocaties.

En last but not least: Competence Factory denkt aan het milieu! Trainen bij ons is minder reizen. Waarom? Onze studieconsultant boeken voor u een hotelovernachting in Amsterdam, Utrecht of Rotterdam tegen prijzen lager dan de vervoerskosten!

Trainingen / cursussen Project betalen in termijnen

Natuurlijk wilt u investeren in uzelf. Om dit gemakkelijker te maken bieden wij de mogelijkheid aan om in termijnen te betalen. De trainingen zijn daarmee voor vrijwel iedereen toegankelijk. Wanneer u zich aanmeldt voor de Project training, dan nemen wij contact op om u hier over te informeren.

Betalen in termijnen is nu zelfs nog aantrekkelijker:

  • Lage maandbedragen zijn mogelijk; U kunt nu zelf het termijnbedrag bepalen;
  • U kunt onbeperkt boetevrij aflossen;
  • Deze investering in de toekomst is nu voor iedereen bereikbaar;

Bij het cursusbedrag is alles inbegrepen: het cursusgeld, examengeld, boeken en een syllabus. Wanneer u als particulier in termijnen betaalt, dan dient u ons te machtigen.

De belasting betaalt mee!

De overheid stimuleert scholing. Dat betekent dat u uw studiekosten mag aftrekken. Kijk hier voor meer informatie: particulier, werkgever

Routebeschrijving

Het hoofdkantoor van Competence Factory is gevestigd aan de Silodam. Op palen in het IJ ligt deze vestiging midden in een uniek stukje Amsterdam waar het bruist van de creativiteit. Al onze vestigingen zijn goed bereikbaar.

Zakelijke gegevens
Appoint Opleidingen bv / Competence Factory
BTW: NL8113.21.071.B.01
KvK: 33280023
Rabobank Amsterdam, Rekeningnr. 393847683
IBAN: NL71 RABO 0393 8476 83
BIC: RABONL2U

Vestiging Amsterdam
Locatie Amsterdam
Silodam 402
1013 AW Amsterdam

Vestiging Rotterdam
Locatie Rotterdam
Groot Handelsgebouw
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam

Vestiging Utrecht
Locatie Utrecht
Reactorweg 187
3542 AD Utrecht

Trainingsdata


do 23, vr 24, do 30 juli 2009
Utrecht
€ 1.749,--

wo 23, do 24, wo 30 september 2009
Utrecht
€ 1.749,--

ma 7, di 8, ma 14 december 2009
Utrecht
€ 1.749,-- nu € 1.486,65

Zomeractie


Volg deze zomer een cursus en ontvang een gratis camera!

Bekijk de camera en actievoorwaarden.

Voorkennis

Een goede voorkennis over Internet en een gezonde interesse in IT-techniek zijn een vereiste.

Gratis lesmateriaal

The Art of Project Management (Trainingsboek)

Duur

3 dagen
Dag 1 10:00 - 16:45
Dag 2 10:00 - 16:45
Dag 3 10:00 - 16:45

Platform

Mac OS X / Windows

Hoofd docent


Rob van der GaliënRob van der Galiën

Meer over Rob van der Galiën


Navigatie


MyCF - Kies Je Nieuws






inschrijven
inloggevens vergeten?

Contact / Info aanvragen


Bel ons op 020 851 5840
of stuur een mail naar info@competencefactory.nl


Online informatie Aanvragen

Winkelwagen


Geen artikelen gekozen.

Voor het avondeten thuis zijn? Leer 20% tijd besparen! Webeditor worden in 16 dagen? Zomeractie: krijg een digitale camera cadeau Een dag minder werken? Volg de cursus 'slimmer werken'.