Loading  Bezig met gezochte trainingen ophalen...
Competence Factory Home

Cursus VBA Excel

introductie

Deze tweedaagse training heeft als doelstelling de deelnemer vertrouwd te maken met het programmeren met Visual Basic for Applications (VBA) binnen Microsoft Excel. Nadruk ligt op het begrip van de specifieke objecten(bibliotheek) van Excel, waardoor je inzicht krijgt in hoe je Excel precies kunt aansturen vanuit je eigen VBA programmacode (macro's).

Je leert o.a hoe je je eigen dialoogvensters, invoegtoepassingen (Add-Ins), functies en menu's maakt.

De training is bedoeld voor iedereen die zich verder wil bekwamen in het programmeren met Excel VBA ten einde krachtige functionaliteit toe te voegen aan de Excel omgeving en veelvoorkomende taken te automatiseren.

Let op!!: Deze cursus kan alleen gevolgd worden door diegenen die de VBA Intro cursus hebben gevolgd of kennis op dat niveau hebben.

inhoud

/images/trainingen/06MS/vba-excel1.jpeg
  • De Excel objectbibliotheek leren begrijpen
  • Veelgebruikte objecten en collecties en hun properties, methods en events: Workbook, Worksheet, Range object etc.
  • Het gebruik van objectvariabelen
  • ‘For Each … Next’ instructies maken
  • 'Event-driven' programmeren
  • Het ontwikkelen van eigen geavanceerde dialoogvensters (‘User Forms’)
  • Besturingselementen: Textboxen, Labels, Listboxen, Comboboxen, Command buttons etc.gebruiken
  • Ingebouwde standaarddialogen aanroepen
  • Het aanmaken en gebruiken van eigen invoegtoepassingen (Add-ins)
  • Koppelingen programmeren vanuit Excel met Word en Access- Specifieke wensen van de cursist

Aan het eind van de cursus ben je in staat met geprogrammeerde instructies Excel taken kan laten verrichten en kan je Excel uitbreiden met vrijwel onbeperkte gebruikersmogelijkheden.

Trefwoorden: VBA, VBA Excel, Excel VBA, Visual Basic, Excel, macro's, programmeren

Interesse in de Cursus VBA Excel?

direct inschrijvenstel een vraagneem optiePrint de tainingPDF van de taining

/images/trainingen/06MS/vba-excel1.png 

Algemene Info Opleiding VBA (Training / Cursus)

Hoe werkt Competence Factory?

Bij Competence Factory volg je de training / cursus VBA in een groep van maximaal 8 cursisten. Dat betekent dat je op veel persoonlijke aandacht kunt rekenen. We werken aan praktische opdrachten, waar vaak ook een praktisch resultaat uit voort komt.

Voor een succesvolle training zijn een uitgebalanceerd lesprogramma, goede docenten en up-to-date trainingsmateriaal essentieel. Veel trainingsmateriaal wordt door Competence Factory zelf ontwikkeld. Hierdoor sluit het praktisch en didactisch optimaal aan op de trainingen. We passen onze handboeken doorlopend aan, zodat ook de laatste ontwikkelingen van computerprogramma's zijn opgenomen.

Faciliteiten training / cursus VBA

De trainingcomputers: Apple iMac dualboot: Windows / Mac OS X In onze zeven leslokalen staan maar liefst 70 splinternieuwe Apple iMacs met een beeldscherm van 20 inch op je te wachten. Op deze iMacs zijn van alle programma's waarin we trainen zowel de Windows versie als de Mac versie geïnstalleerd.

Wat is hiervan het grote voordeel? Sneller mooie resultaten omdat de integratie van de verschillende media op het gecombineerde Apple / Windows platform veel leuker en efficiënter verloopt. Je kunt zelf kiezen of je in Windows of Mac OS X wilt werken. En je kunt stiekem ook zien hoe jouw buurman onder het andere besturingssysteem met het programma werkt. Wil je switchen van Windows naar Mac of andersom? Ook dat kan in een handomdraai. Op de grote 20-inch schermen kunnen veel vensters tegelijk open staan.

Certificering training / cursus VBA

Alle deelnemers aan de trainingen / cursussen VBA krijgen een certificaat als bewijs van deelname mee naar huis.

Er zijn meerdere certificaten te behalen:



Examen training / cursus VBA

Wil je de kennis die je hebt opgedaan verzilveren voor een stevig plekje op je CV? Dan is een examen zeker aan te raden!

Een examen kan één keer per 3 maanden worden afgenomen en kost je naast een halve dag tijd, een investering van € 250,-. Het is belangrijk dat je goed bent voorbereid, want er dient een minimale score te worden behaald om jezelf "Professional" te noemen. Tijdens het examen wordt er zowel op kennis van de instrumenten van VBA getest, als op snelheid bij de inzet van deze instrumenten.

Onze examens

Er kan worden deelgenomen aan een examen nadat je hebt deelgenomen aan één van de onderstaande trainingen en / of leergang(en):



Trainingsadvies VBA

Competence Factory biedt meer dan 200 trainingen aan. Uiteraard willen we je graag helpen een juiste keuze te maken. Wil je meer weten over de inhoud van een training? Of advies over welke training het beste bij jouw vaardigheden aansluit? Neem dan contact op met onze studieconsultants via: 020 8515840 of info@competencefactory.nl.

Alles weten over VBA?

Neem een gratis abonnement met maandelijks alle powertips en trics op MyCF - Kies je niews

Waarom VBA volgen bij Competence Factory?

  • De beschikking over jarenlange ervaring in office, communicatie, internet- en multimediale programma's en trainingen;
  • Eigen analyse-instrumenten en competentiemanagement tools in huis;
  • Competentiegerichte aanpak bij trainingen, wat leidt tot een beter rendement;
  • Kleine groepen, dus veel persoonlijke aandacht;
  • Inzet van docenten met goede praktijkervaringen, die tevens in het bezit zijn van goede didactische vaardigheden;
  • Praktische leerdoelen worden meegegeven tijdens de trainingen;
  • Een breed aanbod van maar liefst 120 trainingen, met verschillende trainingsvormen;
  • De inzet van 70 Hybride computers (Mac/PC) met een 20-inch scherm en goede geïnstalleerde software;
  • Slimme kortingsregelingen voor cursisten;
  • Geen boekingsrisico's: Competence Factory is lid van VOI en deelnemer aan het garantiefonds van VOI;
  • De beschikking over drie goed bereikbare en moderne trainingslocaties.

En last but not least: Competence Factory denkt aan het milieu! Trainen bij ons is minder reizen. Waarom? Onze studieconsultant boeken voor u een hotelovernachting in Amsterdam, Utrecht of Rotterdam tegen prijzen lager dan de vervoerskosten!

Trainingen / cursussen VBA betalen in termijnen

Natuurlijk wilt u investeren in uzelf. Om dit gemakkelijker te maken bieden wij de mogelijkheid aan om in termijnen te betalen. De trainingen zijn daarmee voor vrijwel iedereen toegankelijk. Wanneer u zich aanmeldt voor de VBA training, dan nemen wij contact op om u hier over te informeren.

Betalen in termijnen is nu zelfs nog aantrekkelijker:

  • Lage maandbedragen zijn mogelijk; U kunt nu zelf het termijnbedrag bepalen;
  • U kunt onbeperkt boetevrij aflossen;
  • Deze investering in de toekomst is nu voor iedereen bereikbaar;

Bij het cursusbedrag is alles inbegrepen: het cursusgeld, examengeld, boeken en een syllabus. Wanneer u als particulier in termijnen betaalt, dan dient u ons te machtigen.

De belasting betaalt mee!

De overheid stimuleert scholing. Dat betekent dat u uw studiekosten mag aftrekken. Kijk hier voor meer informatie: particulier, werkgever

Routebeschrijving

Het hoofdkantoor van Competence Factory is gevestigd aan de Silodam. Op palen in het IJ ligt deze vestiging midden in een uniek stukje Amsterdam waar het bruist van de creativiteit. Al onze vestigingen zijn goed bereikbaar.

Zakelijke gegevens
Appoint Opleidingen bv / Competence Factory
BTW: NL8113.21.071.B.01
KvK: 33280023
Rabobank Amsterdam, Rekeningnr. 393847683
IBAN: NL71 RABO 0393 8476 83
BIC: RABONL2U

Vestiging Amsterdam
Locatie Amsterdam
Silodam 402
1013 AW Amsterdam

Vestiging Rotterdam
Locatie Rotterdam
Groot Handelsgebouw
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam

Vestiging Utrecht
Locatie Utrecht
Reactorweg 187
3542 AD Utrecht

Trainingsdata


wo 12, do 13 augustus 2009
Utrecht
€ 949,--

wo 9, do 10 september 2009
Rotterdam
€ 949,--

wo 7 en do 8 oktober 2009
Utrecht
€ 949,--

ma 16, di 17 november 2009
Utrecht
€ 949,-- nu € 806,65

Zomeractie


Volg deze zomer een cursus en ontvang een gratis camera!

Bekijk de camera en actievoorwaarden.

Voorkennis

Een uitstekende kennis van Microsoft Excel.

Kennis van de basispricipes van het programmeren met VBA op het niveau van de training VBA Intro.

LET OP: Deze training kan alleen gevolgd worden door diegenen die de VBA Intro training hebben gevolgd of die een dergelijke kennis elders hebben opgedaan.

Enige programmeerervaring wordt aanbevolen.

Gratis lesmateriaal

Leer jezelf PROFESSIONEEL... Visual Basic for Applications (Trainingsboek)

Duur

2 dagen
Dag 1 10:00 - 16:45
Dag 2 10:00 - 16:45

Platform

Windows

Hoofd docent


Geo van DijkGeo van Dijk

Meer over Geo van Dijk


Navigatie


MyCF - Kies Je Nieuws






inschrijven
inloggevens vergeten?

Contact / Info aanvragen


Bel ons op 020 851 5840
of stuur een mail naar info@competencefactory.nl


Online informatie Aanvragen

Winkelwagen


Geen artikelen gekozen.

Voor het avondeten thuis zijn? Leer 20% tijd besparen! Webeditor worden in 16 dagen? Zomeractie: krijg een digitale camera cadeau Een dag minder werken? Volg de cursus 'slimmer werken'.