Competence Factory lid van de VOI
Een ICT-opleiding kiest u niet zomaar. U wilt gedegen kennis opdoen en wilt vérder komen met de kennis en vaardigheden die u opdoet. Daarom wilt u erop kunnen vertrouwen dat u te maken heeft met een kwalitatief hoogstaand opleidingsinstituut. Dat gemaakte afspraken worden nagekomen. En dat u verhaal kunt halen, als u ergens niet tevreden over bent.
Dit kwaliteitsstreven verbindt de opleiders die aangesloten zijn bij de VOI, het keurmerk en dé autoriteit voor ICT-opleidingen. En biedt u, als werknemer en als particulier, de garantie dat u te maken heeft met een van de betere opleidingsinstituten van Nederland. Met haar activiteiten waarborgt de VOI de kwaliteit van ICT-opleidingen en staat zij het Nederlandse bedrijfsleven, (semi)overheid en de zorg terzijde bij het ontwikkelen en standaardiseren van relevante ICT-competenties.
Maar er zijn nog meer redenen om voor de VOI te kiezen.
Meer informatie is verkrijgbaar op de VOI website op www.voi.nl
Discriminatie door providers
Maar dat is aan het veranderen. Dat zegt directeur Ot van Daalen van burgerrechtenbeweging Bits of Freedom.
Jouw competenties opwaarderen?
10 algemene SEO tips
Starters tip 5: Investeer in verbeteren i.p.v. vernieuwen
Faciliteiten
In onze zeven leslokalen staan maar liefst 70 splinternieuwe Apple iMacs op je te wachten. Daarop zijn van alle programma’s waarin we trainen zowel de Windows versie als de Mac versie geïnstalleerd.
Over Competence Factory
De meeste docenten werken reeds langer dan 10 jaar voor ons en realiseren de 'onwaarschijnlijk' hoge score van 8,23 overall op onze evaluaties. De kiem ligt in een jarenlange selectie van didactisch vaardige docenten die altijd nog aan multimediale projecten werken.
Competence Factory
Competence Factory: De specialist in trainingen Competence Factory heeft haar roots liggen in 1986 toen een van de oprichters Viditrain startte. Appoint Opleidingen de voorloper van Competence Factory integreerde de trainingsactiviteiten van CapiLux vak en ging vanaf 1999 definitief verder als test en opleidingsinstituut onder de huidige naam.



