Loading  Bezig met ophalen...
Omhoog
stapelkorting

Long Life Staffelkorting

Van iedereen die recent en in het verre verleden cursussen heeft gevolgd bij Competence Factory hebben we nauwkeurig alles bijgehouden. En waarom dan wel? Om iedereen te laten profiteren van onze staffelkortingen. Hoe meer trainingen je hebt gevolgd hoe hoger de kortingen. Deze beginnen bij 10 procent en lopen op tot maximaal 30 procent. En nog leuker: de korting is je hele leven geldig. Long life korting past goed bij een leven lang leren. Voor de duidelijkheid: de long life korting is voor de cursist persoonlijk. Ook al ben je in je loopbaan tig keer van werkgever veranderd, jij behoudt zelf de rechten om bij wijze van spreken op je 80ste nog met korting een cursus webdesigner te volgen.

Wie een training van meer dan 1500 euro boekt krijgt 10 procent korting. Loopt het boekingsbedrag op tot 3000 euro dan is korting op tot 15 procent; bij 4500 euro is een korting van 20 procent bereikt. De volgende twee stappen zijn 6500 euro en 8500 euro met respectievelijke korting van 25 en 30 procent.

De kortingen worden niet verstrekt op aanbiedingen, zoals de Last Minutes en Early Birds.

Voorbeeld
Voor de duidelijkheid even een voorbeeld: Stel je boekt de trainingen InDesign Leven 1 en InDesign Level 2 los van elkaar. Dan betaal je twee keer 849 euro. Boek je ze in één keer voor een bedrag van 1.698 euro, dan profiteer je gelijk van de 10 procent korting.

De oplopende kortingen;

 

Totaal gevolgde trainingen / boeking  Kortingspercentage op boeking *
  
€ 1500,- 10%
€ 3000,-
 15%
€ 4500,-
 20%
€ 6500,- 25%
€ 8500,- 30%
  

(*) De kortingen gelden op de geboekte training prijzen.

Dus boek je Photoshop als Last-minute, met 15% korting, dan geldt voor de volgende staffelkorting het resterende bedrag, na aftrek van korting.

Maak gebruik van MyCF om je kortingen automatisch bij te houden!
Bij de boeking wordt dan automatisch het kortingspercentage verrekend.

 

 

 




Gerelateerde content





Levenslang CF met terugwerkende kracht


Met staffelkortingen kun je een leven lang leren


Levenslang CF met terugwerkende kracht
lees verder >>

Subsidie op trainingen Competence Factory


CA-ICT wil werkgelegenheid in ICT sector verbeteren door opleidingen te subsidiëren.


Subsidie op trainingen Competence Factory
lees verder >>

Competence Factory sponsor iPhone Challenge Europe 2009


Competence Factory sponsort the iPhone Challenge Europe 2009 (ICE) te Amsterdam op 25 – 27 november in de Westergasfabriek. Wil jij alle ins, outs en nieuwtjes weten over iPhones, smartphones, applicaties en alles wat daar mee te maken heeft? Dan wil je deze drie dagen absoluut niet missen.


ice

Competence Factory sponsor iPhone Challenge Europe 2009
lees verder >>





Meer gerelateerde artikelen:


Amsterdam night

Blijf je vannacht bij ons slapen?

Wil je niet in de file staan of kom je van ver en wil je er gewoon eens lekker uit? Heb je er wel eens aan gedacht om na een training bij ons te blijven slapen? Wij hebben een geweldige aanbieding voor onze cursisten die van ver komen of die er gewoon even lekker tussenuit willen.


appoint-rembrandt1.jpg

Belasting voordeel voor werkgevers!

Werkgevers en ondernemers kunnen scholingskosten als bedrijfskosten in mindering brengen op de winst. Voor bedrijven geldt er geen drempelbedrag.


vogels blauwe lucht.jpg

Belasting voordeel voor particulieren!

Volgde u in 2009 een opleiding of een studie voor uw (toekomstige) beroep? Of had u kosten voor een EVC-procedure (Erkenning Verworven Competentie)? Dan mag hiervoor de kosten, zoals lesgeld en de kosten voor studieboeken, aftrekken.



Omhoog

Winkelwagen


Geen artikelen gekozen.